Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/goldyildirimhote/public_html/kapadokya/system/library/document.php on line 69Notice: Undefined index: in /home/goldyildirimhote/public_html/kapadokya/index.php on line 136 Hotel - Gold Yıldırım Hotels

Hotel

1990 yılından beri kültür mirası Kapadokya bölgesinde turizme hizmet veren otelimiz 2016 yılında tamamen yenilenmiş olarak girmiştir.

178 oda 356 yatak kapasite ile hizmette olan otelimiz Nevşehir şehir merkezine 17 km Kayseri havaalanına 75 km Tuz köy havalimanına 27 km mesafede olup Avanos-Göreme-Zelve-Ürgüp-Uçhisar ören yerlerine en yakın mesafededir.

Otelimiz 171 Standart oda - 1 bedensel engelli odası - 6 Suite siz değerli misafirlerimize her türlü konforu düşünmüştür.

Gold Yıldırım Avanos

Kapadokyanın kalbi olan Avanosta samimi güler yüzlü ekibimizle sizlere ne kadar özel olduğunuz hatırlatmak ve şehrin sıkıntılarından uzak lüks bir tatil yapmanız için GOLD YILDIRIM HOTEL kapılarını sizlere ardına kadar açıyor gelin misafirimiz olun bu eşsiz konaklama tecrübenizi bir ömür hafızanıza kazıyın. GOLD YILDIRIM HOTEL ailesi olarak bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz, unutmayın kaliteli seçim sizin elinizde ...